пер.Каштановый 8/14 51100 пгт.Магдалиновка
Лого metallsmaster
Історія марки Audi, список моделей Audi за весь час
История марки Audi, список моделей Audi за все время
Історія марки Audi, список моделей Audi за весь час

Audi A8 L SECURITY, характеристики, фото та опис моделі

857

15.01.2024  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Серед автомашин німецького виробництва Audi є однією з найвідоміших і найпопулярніших у своєму ціновому сегменті. Постійне її оновлення радує появою нових моделей та модифікацій вже запущених у серійне виробництво. Однією із версій автомобіля стала оновлена Audi A8 L Security, яку представили на автосалоні у Франкфурті у 2014 році. Її розробники зуміли не лише зберегти найкращі технічні характеристики попередньої моделі, а й якісно перевершити її.

Серед покращених властивостей можна відзначити застосування при її виробництві надміцних сплавів, що підвищують безпеку експлуатації авто та забезпечують надійний захист вузлів та агрегатів. Встановлено флагманський двигун, збільшилася кількість опцій, Ауді А8 L SECURITY набув фірмової системи повного приводу. Всі ці якісні зміни та доповнення зробили його унікальним у своєму класі.

При описі моделі звертається увага на актуальний стиль, характерний компанії, та збережений дизайн оригінальної версії у подовженому варіанті. Для неї характерні фари головного освітлення з ефектним розташуванням світлодіодів для денного світла та велика ребриста радіаторна решітка, виконана у формі прямокутника.

Розміри та захист Аудіо А8 L SECURITY – на новому рівні

Аудіо А8 L SECURITY є подовженим броньованим седаном, що відноситься до преміум класу. Його довжина складає 526,7 см, ширина – 194,9 см, висота – 147,1 см. Колісна база відповідає параметру 312,2 см. Відмінний дизайн добре проглядається на фото.

Рівень захисту підвищений з VR7 до VR9, за рахунок використання сучасних алюмінієвих сплавів, застосування технології гарячого формування, арамідного волокна, відмінними якостями якого є підвищена міцність, стійкість до високих температур, гнучкість. Все це дозволяє захистити водія та пасажирів від прямих влучень при стрільбі зі стрілецької зброї калібру 7,62х51 із звичайним сердечником. Передбачено і захист від можливого вибуху, то авто зможе витримати його під час використання до 15 кг вибухівки у тротиловому еквіваленті. При цьому епіцентр вибуху може знаходитись на відстані від 2 м від центральної стійки та на висоті до 1 м.

Audi A8 L SECURITY обладнано двома силовими агрегатами. Автоматична 8-ми діапазонна коробка, що забезпечує високу потужність разом із системою повного приводу Quattro, використовується як трансмісія.

Оставьте свой комментарий

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*