Generic selectors
Тільки точні збіги
Шукати за назвою
Пошук за вмістом
Post Type Selectors
Generic selectors
Тільки точні збіги
Шукати за назвою
Пошук за вмістом
Post Type Selectors

пер.Каштановый 8/14 51100 пгт.Магдалиновка
Лого metallsmaster
Історія першого автомобіля, обслуговування авто та все що з ними пов’язано
Історія першого автомобіля, обслуговування авто та все що з ними пов’язано

Історія першого автомобіля, обслуговування авто та все що з ними пов’язано

486  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 4 из 5)

Сьогодні важко уявити світ без автомобілів. Людство багатьом завдячує Карлу Бенцу (фото 1), який є творцем першого автомобіля. Цікавий той факт, що спочатку громадськість була мало вражена винаходом німецького інженера.
Карл Бенц история первого автомобиля

Від велосипеда до автомобіля – історія першого автомобіля

Бенц любив кататися на велосипеді, тому не дивно, що двигун внутрішнього згоряння в 1885 році він вирішив встановити на колісний візок. Частину запчастин винахідник придбав у компанії Adler, яка виробляла велосипеди. Тому історія появи перших автомобілів тісно пов’язана із цим двоколісним транспортом. Інженер потай працював над винаходом, бо не хотів, щоби хтось вкрав його ідею. Адже саме він хотів запатентувати перший автомобіль в історії. На першому прототипі він катався лише ночами поряд зі своєю фабрикою. Навіть у таких умовах талановитий винахідник добре помічав особливості поведінки розробленої моделі та поступово покращував її. 1886-го року, коли винахід був доопрацьований, Бенц отримав на нього патент. Саме цей рік вважається датою, коли з’явився перший автомобіль у світі, історія якого почалася з простого велосипеда. Демонстрація винаходу громадськості відбулася приблизно через півроку після отримання патенту. Інженер проїхав автомобілем навколо старих захисних споруд поруч із Мангеймом. Про цю подію написали німецькі газети. Перший заїзд автомобіля важко назвати тріумфальним видовищем. Деякі перехожі лякалися незвичайного «велосипеда», що їздив містом, яким керував Бенц. Поруч біг його син із пляшкою бензину, який за потреби заправляв автомобіль. На цій фотографії зображено перший автомобіль, створений Бенц (фото 2).
первый автомобиль в истории

 

Двигун

Історія створення першого автомобіля була б неповною без докладного опису його двигуна. “Серце” першого автомобіля мало об’єм 954 см3. Впуск здійснювався за рахунок ексцентрикової тяги. Щоб зробити вихлоп, задіявся диск, важіль коромисла та штовхач. Паливо знаходилось у карбюраторі, об’єм якого становив 4,5 л. Запуск двигуна здійснювався за допомогою розкручування маховика, розташованого знизу. Важив такий двигун приблизно 100 кг. За запалювання двигуна відповідала електрична батарея. Система охолодження була максимально простою: на циліндр містився кожух із металу, всередині якого була вода. Автомобіль з таким двигуном міг розігнатися до 16 км/год. На цій фотографії (фото 3) представлено реставрацію першого двигуна.

история создания первого автомобиля

 

Ходова частина

Як шасі використовувалася рама із сталевих труб. Спереду була рульова вилка з одним колесом. Позаду була вісь, оснащена пружинами. Передача моменту, що крутить, від силового агрегату до шестерні здійснювалася за допомогою плоского ременя. За подальшу передачу від шестерні до задніх коліс відповідав ланцюг. Детально розглянути будову приводу можна на цій (фото 4) фотографії.

первый автомобиль история создания

Зупинка автомобіля здійснювалася за допомогою ручного гальма, що має стрічковий механізм. Він взаємодіяв із шківом приводного ременя. У винайденого транспортного засобу був ножного гальма. Історія першого автомобіля у світі цікава також тим, що у нього були три дерев’яні колеса, забезпечені спицями. Розроблена Бенцом модель мала лише одну лаву, на якій могли розміститися дві людини.

Допомога люблячої дружини

Спочатку після отримання патенту Бенц відчував труднощі зі створенням стратегії маркетингу. Його дружина Берта, яка зображена на цій фотографії (фото 5), вірила у фінансовий успіх нового транспортного засобу.

Берта Бенц первый автомобиль история создания

Щоб вселити впевненість у чоловіка і зробити винахід популярним, вона вирішила зробити автомобільний пробіг. Тому історія першого автомобіля тісно пов’язане ім’ям дружини інженера. У 1888 році Берта разом з двома синами 14 і 15 років на третьому сконструйованому чоловіком автомобілі вирушила до своєї мами, яка проживає в Пфорцхаймі. Подолати її належало 104 км. При цьому Берта вирішила нічого не казати чоловікові про свою подорож. Під час поїздки виникали різноманітні проблеми. Наприклад, коли автомобіль не зміг подолати підйом, Берта посадила одного сина за кермо, а разом із іншим почала штовхати автомобіль. Коли лопнув ланцюг, на допомогу прийшов місцевий коваль, який полагодив його. Бензин Берта купувала в аптеках, який на той час використовувався для лікування шкірних захворювань. Увечері дружина телеграфувала чоловікові про те, що подорож успішно завершилась. Цей автопробіг став важливою частиною історії першого автомобіля. Він дозволив виявити недоліки транспортного засобу, які Бенц зміг усунути. Також автопробіг став чудовою рекламою для винаходу чоловіка. Після цієї історії багато чоловіків навряд чи будуть глузливо вимовляти відоме прислів’я про жінку та мавпу з гранатою.

Музейний експонат

1906-го року Бенц вирішив передати мюнхенському музею першу модель свого автомобіля. Вона досі перебуває там, і всі охочі можуть прийти та помилуватися нею. Або ж можна подивитися фотографію (фото 6), де зображено перший автомобіль історія створення якого, напевно, була цікава кожному.

история первого автомобиля в мире

Як вже було сказано, багато людей спочатку насторожено поставилися до винаходу Бенца. Гучний звук працюючого мотора лякав коней і викликав невдоволення мешканців міста. Але поступово моделлю почали цікавитись. Бенц продовжував удосконалювати свій винахід. 1893-го року він уже створив чотириколісну модель. На жаль, із винаходом пов’язані й сумні події. Траплялися перші дтп в історії автомобіля. Наприклад, у Лондоні 1896-го року жінку випадково збив співробітник автокомпанії, який демонстрував публіці можливості нової моделі автомобіля. Але все ж таки винахід Бенца варто визнати найбільшим в історії. Завдяки йому сьогодні багато людей можуть з комфортом доїхати до роботи, вирушити у справах в інше місто чи навіть країну власним автомобілем.

Трохи про наш проект

Говорячи словами класика:

“Кожен у кого немає машини – мріє її купити. І кожен, хто має машину, мріє її продати. І не робить це тільки тому, що продавши, залишишся без машини” yes

Напевно цитата зі старого, доброго фільму (“Бережись автомобіля” 1966 р.) як не можна точно відображає хід думок автолюбителів. Розуміючи таку потребу, ми намагаємося збирати найбільш достовірну інформацію про моделі, їх плюси та мінуси. Щоб наші користувачі могли розуміти всі особливості машини своєї мрії. Наш сайт присвячений темі автомобілів та всьому, що з ними пов’язано. Новини з автосвіту, ремонт та обслуговування своїми руками, історія кожного з брендів, а також добірка оглядів різних моделей і марок, що постійно поповнюється.

Автомобіль для багатьох не просто автомобіль, а справжнє хобі. І це варте заняття. Окрім комфортного переміщення та поїздок за місто, ваша машина може дарувати вам радість та задоволення від водіння. При цьому хочемо відзначити, що ці почуття можна відчути будь-якою машиною. Головне тут якраз настрій.

Розуміючи масштабність теми автоіндустрії, ми створили сайт, де постійно публікуються нові статті та огляди. Від себе хочеться додати, що будемо тільки раді, якщо користувачі залишать свою думку щодо питань, що висвітлюються у статті.

Сподіваємось наші зусилля будуть вам корисні smile.

486


  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 4 из 5)